
Світильник промисловий ЕВРОСВЕТ 2*1500мм під лампу Т8 LED-SH-50 IP65 Slim
570 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 59252
+380 (67) 402-22-94
- +380 (99) 359-11-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
На сучасних виробничих підприємствах гостро стоїть проблема зниження витрат на електроенергію. Світильник промисловий Евросвет 2*1500 мм під лампу Т8 LED-SH-50 IP65 Slim — це освітлювальний прилад, економний, довговічний, що потребує мінімального обслуговування.
Основні переваги пиловологозахисного LED-світильника
• Герметичність. Прилад надійно працює в умовах підвищеної вологості та запиленості. Це дає змогу використовувати його у виробничих приміщеннях. Пил і волога не потрапляють усередину та не заважають роботі. Конденсат не збирається в корпусі.
• Підвищена міцність. Корпус зроблений із полікарбонату, стійкий до деформації. Всі контакти посилені, для надійної роботи під час вібрації.
• Надійність. Виробник гарантує безвідмовну роботу обладнання впродовж 25 годин або від 3 років постійного навантаження.
• Екологічність. Світлодіодні світильники безпечні для людей. Вони не виділяють шкідливих хімічних сполук і ультрафіолетового випромінювання.
Під час їх виробництва не використовуються пари ртуті, і вони не вимагають спец утилізації.
Де купити виробничі світлодіодні лампи
Ви будуєте нове виробниче приміщення або займаєтеся переобладнанням старого? Перед тим, як зайнятися електрикою, обов'язково зайдіть на сайт інтернет-магазина "Вольтон". Тут ви знайдете каталог енергоощадних виробничих світильників.
З'явилися проблеми з вибором? Телефонуйте нашим консультантам. Вони вам обов'язково допоможуть — професійно проінформують вас про всі параметри світлодіодного обладнання, представленого на сайті.
Виробник залишає за собою право змінити паковання для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
Основні переваги пиловологозахисного LED-світильника
• Герметичність. Прилад надійно працює в умовах підвищеної вологості та запиленості. Це дає змогу використовувати його у виробничих приміщеннях. Пил і волога не потрапляють усередину та не заважають роботі. Конденсат не збирається в корпусі.
• Підвищена міцність. Корпус зроблений із полікарбонату, стійкий до деформації. Всі контакти посилені, для надійної роботи під час вібрації.
• Надійність. Виробник гарантує безвідмовну роботу обладнання впродовж 25 годин або від 3 років постійного навантаження.
• Екологічність. Світлодіодні світильники безпечні для людей. Вони не виділяють шкідливих хімічних сполук і ультрафіолетового випромінювання.
Під час їх виробництва не використовуються пари ртуті, і вони не вимагають спец утилізації.
Де купити виробничі світлодіодні лампи
Ви будуєте нове виробниче приміщення або займаєтеся переобладнанням старого? Перед тим, як зайнятися електрикою, обов'язково зайдіть на сайт інтернет-магазина "Вольтон". Тут ви знайдете каталог енергоощадних виробничих світильників.
З'явилися проблеми з вибором? Телефонуйте нашим консультантам. Вони вам обов'язково допоможуть — професійно проінформують вас про всі параметри світлодіодного обладнання, представленого на сайті.
Виробник залишає за собою право змінити паковання для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Напруга | 220 В |
| Захисна решітка | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кут розсіювання | 160 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1560 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴


